Nasze usługi

Instalacja systemu z nagrywaniem rozmów w smartfonach Xiaomi

Oferujemy usługę instalacji systemu z opcją nagrywania rozmów w większości smartfonów Xiaomi. Lista urządzeń ulega ciągłej zmianie w związku z tym prosimy o wcześniejsze przesłanie zapytania o możliwość instalacji systemu w Państwa smartfonie.
W 2020 roku w smartfonch Xiaomi autorskie aplikacje Mi dialera, kontaktów i wiadomości zastąpione zostały aplikacjami firmy Google. Spowodowało to również usunięcie funkcji nagrywania rozmów. Zmiana dotyczy urządzeń z systemem Global oraz EEA (Europa), które to dostępne są na naszym ryku.
Rozwiązaniem tego problemu jest instalacja systemu przeznaczonego na inne rynki (Taiwan, Indie), które to posiada pełną funkcjonalność w postaci usług Google, ale również opcję nagrywania rozmów.

Opis usługi:

  • Usługa polega na instalacji oprogramowania z regionów azjatyckich posiadającego opcję nagrywania rozmów.
  • Czas realizacji wynosi 3 – 21 dni (jest to uwarunkowane ewentualną koniecznością odblokowania bootloadera.
  • Podczas instalacji w/w systemu następuje pełen format urządzenia, co skutkuje usunięciem wszystkich danych w telefonie

Cena usługi:

149 - 199 PLN z vat w zależności od modelu
(w przypadku naprawy wysyłkowej koszt przesyłki zwrotnej 0 PLN)

MIUIservice
specjalistyczny serwis smartfonów Xiaomi

ul. Rocha 151a
42-202 Częstochowa

+48 504 930 930
serwis(@)miuiservice.pl
© 1997-2024 MIUIservice by GSM Friendly

Zgodnie z prawem autorskim, wszystkie teksty zamieszczone na naszej stronie internetowej są chronione prawem i nie mogą być kopiowane ani wykorzystywane w jakikolwiek sposób bez naszej zgody.
Wszystkie prawa zastrzeżone.