Nasze usługi

Gorący smartfon? To znak, że już czas na wymianę pasty termoprzewodzącej!

Smartfony są nieodłącznym elementem naszego życia i często towarzyszą nam przez wiele godzin w ciągu dnia. Jednak, podczas intensywnego użytkowania, mogą się nagrzewać i generować dużo ciepła. W takim przypadku, pasta termoprzewodząca w smartfonie odgrywa kluczową rolę w odprowadzaniu ciepła z podzespołów.

Pasta termoprzewodząca to specjalny materiał, który ma za zadanie poprawić przewodzenie ciepła pomiędzy procesorem, układem graficznym i innymi podzespołami a radiatorem lub płytą główną. Jej zadaniem jest zmniejszenie temperatury podzespołów i zapobieżenie ich przegrzaniu.

Z czasem, pasta termoprzewodząca ulega wysuszeniu i utracie swoich właściwości termo-przewodzących, co może prowadzić do przegrzania podzespołów, a w skrajnych przypadkach do awarii sprzętu. Dlatego warto wymienić ją regularnie, co 12 - 18 miesięcy lub np. w przypadku zauważenia punktowego nagrzewania się smartfona.

Dlatego, jeśli Twój smartfon zaczyna działać wolniej lub często przegrzewa się, skontaktuj się z nami, aby dokładnie sprawdzić stan pasty termoprzewodzącej i w razie potrzeby wymienić ją na nową. Nasz serwis oferuje wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny, a także krótki czas oczekiwania na wykonanie naprawy.

Opis usługi:

  • Usługa polega na wymianie pasty termoprzewodzącej w smartfonie
  • Czas realizacji wynosi 1 - 2 dni robocze
  • Stosujemy najwyższej jakości pastę Thermal Grizzly Hydronaut o konduktywności (przewodność cieplna) 11,8 W/mk 

Cena usługi:

79 - 99 PLN z vat w zależności od modelu smartfonu

W przypadku naprawy wysyłkowej koszt przesyłki zwrotnej wynosi

  • 11,99 PLN Paczkomat InPost
  • 17,99 PLN Kurier DPD
MIUIservice
specjalistyczny serwis smartfonów Xiaomi

ul. Rocha 151a
42-202 Częstochowa

+48 504 930 930
serwis(@)miuiservice.pl
© 1997-2024 MIUIservice by GSM Friendly

Zgodnie z prawem autorskim, wszystkie teksty zamieszczone na naszej stronie internetowej są chronione prawem i nie mogą być kopiowane ani wykorzystywane w jakikolwiek sposób bez naszej zgody.
Wszystkie prawa zastrzeżone.